Leírás
Fekete márvány asztali lámpa, amely modern megjelenésű és különleges formájú. Az asztali lámpa teste fekete márvány, a búrája fém. Ajánljuk hálószobába éjjeliszekrényre vagy íróasztalra. Letisztult skandináv design és elegancia. A lámpa vezetéke fekete textil. A lámpa átmérője 38 cm, a magassága 48 cm. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpa búráját nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27
Paraméterek
| Anyag | Márvány, fém |
| Hosszúság | 38 cm |
| Magasság | 48 cm |
| Szélesség | 38 cm |
| Szín | Fekete |
| átmérő | 38 cm |
| magasság | 48 cm |
| lámpa búra anyaga | fém |
| vezeték anyaga | textil |