Leírás
Gomba alakú sárgaréz asztali lámpa, amely csillogó arany színével és modern, gombára hasonlító formájával azonnal felhívja magára a figyelmet. Ez az asztali lámpa stílusos kiegészítője lesz akár a nappalinak vagy a hálószobának. A lámpa búrájának átmérője 30 cm, a magassága 50 cm. A vezeték fekete, textil. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával töröld át
Paraméterek
| Anyag | Fém |
| Hosszúság | 30 cm |
| Magasság | 50 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Arany |
| átmérője | 30 cm |
| magassága | 50 cm |
| lámpa anyaga | sárgaréz |