Leírás
Natúr rácsos függőlámpa, amely világos barna színével és sodort papírból készült szőtt búrájával a természetes stílus képviseli. A függőlámpa rácsos búráján átszűrődő fény izgalmas játékosságot csempész a szobába. A lámpa magassága 42 cm, vezetéke fekete színű műanyag, hossza 110 cm. Gyártó: Creative Collection by Bloomingville
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 40W vagy 5W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Hosszúság | 55 cm |
| Magasság | 42 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Szín | Natúr |
| magassága | 42 cm |
| átmérője | 55 cm |
| anyaga | papír |
| vezeték hossza | 110 cm |
| vezeték anyaga | műanyag |