Leírás
Vezeték nélküli LED pezsgős vödör, amely eleganciát sugároz magából, fényhatása meghitt környezetet nyújt. Hangulatos vacsora idején dekoratívan tárolja és hidegen tartja a benne tárolt pezsgőt vagy bor. Kültéri piknikekhez is használható vagy éppen otthon, ha fürdő közben szeretnénk, hogy kéznél legyen egy hideg ital. Mérete: 17x17x37,5 cm Gyártó: House Nordic
Paraméterek
| Anyag | Polipropilén |
| Hosszúság | 17 cm |
| Magasság | 37 cm |
| Szélesség | 17 cm |
| Szín | Fehér |
| hosszúsága | 17 cm |
| szélessége | 17 cm |
| magassága | 37,5 cm |
| anyaga | polipropilén |