Leírás
Zöld rácsos függőlámpa, amely tökéletes kiegészítője lehet lakásodnak. Zöld színe és papírból készült búrája a természetet hozza el az enteriőrbe. A bura különleges rácsain átszűrődő fény játékosságot csempész a szobába. A kábel hossza 2,5 m, anyaga fehér textil. A lámpa mérete 30x40 cm. Gyártó: Creative Collection by Bloomingville
Ápolási tanácsok:
- száraz ruhával tisztítható
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27
- maximum 40W
Paraméterek
| Hosszúság | 30 cm |
| Magasság | 40 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Zöld |
| magassága | 40 cm |
| szélessége | 30 cm |
| anyaga | papír, fém |
| a vezeték hossza | 250 cm |
| anyaga | textil |