Leírás
Khaki színű fém asztali lámpa, amely fémből készült, modern alakú és különleges khaki színű. Ez az asztali lámpa kiválóan illik a modern stílusú enteriőrbe, magára vonza a tekintetet és kiemeli a környezetét. A lámpa átmérője 30 cm, a magassága 37 cm. A vezeték hossza 200 cm, barna színű. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpaernyőt nedves ruhával tisztítható
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27
- maximum 40W
- általános körteformájú égő
Paraméterek
| Anyag | Fém |
| Hosszúság | 30 cm |
| Magasság | 37 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Khaki |
| átmérője | 30 cm |
| magassága | 37 cm |
| anyaga | fém |
| vezeték hossza | 200 cm |