Leírás
Natúr, bambuszból készült függőlámpa, hosszúkás alakú, könnyed és légies. Igényes kivitelezésű bambusz lámpa, natúr színével könnyen illeszkedik elsősorban a természetes anyagokból készült enteriőrökbe. Használd sok zöld növénnyel körülvéve. A lámpa vezetéke fekete, textil, hossza 200 cm. A lámpa magassága 65 cm, átmérője 25 cm. Gyártó: Bloomingville
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27
- maximum 60W
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Bambusz |
| Hosszúság | 25 cm |
| Magasság | 65 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| Szín | Natúr |
| átmérője | 25 cm |
| magasság | 65 cm |
| lámpa anyaga | bambusz |
| vezeték anyaga | textil |
| vezetékhossz | 200 cm |